Nieuwe artikelen

Alles een nieuw kleurtje geven

Het is echt niet normaal hoeveel spullen wij mensen allemaal bij elkaar hebben. Maar ja, het is natuurlijk wel heel erg fijn, je zou er niet zomaar vanaf willen komen. Al die spullen in je huis passen het liefst natuurlijk ook nog wel een beetje bij elkaar. Dan wordt je echt blij als je er naar kijkt. Want ja, als je van alles wat hebt en het eigenlijk echt een ratjetoe is, dan is leehnavasor dat ook niet echt fijn. Nu is natuurlijk de vraag, hoe je er voor kan zorgen dat je uit een beetje één geheel wordt. Dus niet van alles wat, maar dat het consistent is en ‘put together’. In dit artikel help ik je daar een stukje mee op weg. Benieuwd naar de tips? Blijf dan vooral doorlezen!

 

Het allerbelangrijkste wat je nodig hebt om een kamer of een huis er goed uit te laten zien, is een kleurenschema. Het maakt dan echt niet meer uit welke kleuren het zijn, als het er maar een paar zijn. Welke kleuren jij kiest, is echt aan jou. Maar de hoeveelheid kleuren zou je echt kunnen verminderen. Neem bijvoorbeeld wit, okergeel en grijs. Of Lichtblauw, donkerblauw, wit en roze. Je kan er echt mee spelen, maar het is belangrijk dat je een paar kleuren steeds terug laat komen. Wit heb je waarschijnlijk al, dus dat zal geen probleem zijn. Selecteer gewoon de drie of vier kleuren die jij vaak terug wil laten komen en ga aan de hand daarvan decoreren. Waarschijnlijk wil je niet de meubels weg doen die niet in je kleurenschema passen, maar daar heb ik een oplossing voor! Het enige wat je hoeft te doen is verf bestellen in de goede kleur en je meubels lakken! Ook de muren kunnen waarschijnlijk wel een likje kalkverf gebruiken.

https://www.moosefarg.nl/

Registreer u vandaag nog en word lid van ons platform

Wil jij jouw blogs delen en een breed publiek bereiken? Wacht niet langer en registreer je vandaag nog op Kirkels-internetmarketing.nl

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren

Gerelateerde berichten

Signalen dat je webshop klaar is voor uitbesteden

Je merkt meestal niet aan je omzet dat je “toe bent aan fulfilment”, maar aan hoe vaak je belofte richting klanten onder druk staat. Een praktisch signaal: levertijd, cut-off en track and trace voelen weer betrouwbaar, in plaats van iets dat je elke dag moet redden. De winst van uitbesteden zit ’m dan vooral in rust en herhaalbaarheid: via Packstore krijgen opslag, orderverwerking, verzending en retouren één vaste werkwijze, zodat je minder leunt op losse dag-op-dagoplossingen. Wat vaak het verschil maakt: je besteedt niet alleen werk uit, je maakt je proces voorspelbaar. Dat lukt het best als vooraf duidelijk is wat “standaard” is en wat alleen bij uitzonderingen gebeurt. Met die standaard vangt het proces het grootste deel van de vragen en correcties al op, waardoor jij minder hoeft te schakelen. Signalen dat je operatie je groei niet meer bijhoudt Kijk eens of je dag ook echt “af” komt. Je ziet

Gepubliceerd door Kirkels Internet Marketing.nl